HOME › MOSiR › Aktualności › PRZYSTANEK Jastrzębie-Zdrój – rowerowa gra terenowa podczas Festiwalu Górnej Odry!
19 06 2026
Już 27 czerwca 2026 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w wyjątkowej rowerowej grze terenowej „PRZYSTANEK Jastrzębie-Zdrój”, organizowanej w ramach Festiwalu Górnej Odry.
To doskonała okazja, by aktywnie spędzić dzień, odkryć ciekawe miejsca w mieście i połączyć sport z dobrą zabawą! Gra odbywać się będzie w godzinach 9:00–20:00.
Uczestnicy pobierają specjalną Kartę Gry ze strony internetowej MOSiR, a następnie odwiedzają wyznaczone punkty kontrolne, zbierając pieczątki.
Do zdobycia jest 5 pieczątek:
Przystanek nr 1 – Stacja „Zofiówka” na Żelaznym Szlaku Rowerowym (ul. Przemysłowa)
Przystanek nr 2 – Kąpielisko ZDRÓJ (ul. M. Witczaka 7)
Przystanek nr 3 – Ławeczka dr. Mikołaja Witczaka (ul. 1 Maja)
Przystanek nr 4 – Punkt Informacji Turystycznej w Łaźni Moszczenica (ul. Towarowa 7, czynny 11:00–19:00)
Przystanek nr 5 – Przystań Kajakowa „Szymańcówka” (ul. Jesionowa 9)
Kolejność odwiedzania punktów jest dowolna.
Każdy uczestnik, który zdobędzie komplet pieczątek i dotrze na rowerze na finałowy przystanek – Przystań Kajakową „Szymańcówka” w godzinach 15:00–20:00, otrzyma pamiątkowy gadżet.
Dodatkowo organizator przygotował konkurs na najciekawsze i najzabawniejsze zdjęcie wykonane podczas zwiedzania miasta.
Zdjęcia należy publikować w komentarzach pod postem konkursowym na fanpage MOSiR Jastrzębie-Zdrój w dniu wydarzenia.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi około godziny 20:00 podczas Festiwalu na Przystani.
Do udziału zapraszamy rowerzystów w każdym wieku.
Dzieci mogą uczestniczyć na własnych rowerach, natomiast młodzież wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Udział w grze odbywa się na własną odpowiedzialność.
Wsiadajcie na rowery, poznawajcie Jastrzębie-Zdrój i bawcie się razem z nami podczas Festiwalu Górnej Odry!